Polityka Prywatności

Dowiedz się więcej.

Damian Klemann

Jakie informacje zbieram?

W trakcie współpracy ze mną, mogę prosić o podanie takich danych jak: Twoje imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu czy, w niektórych sytuacjach, datę urodzenia.

W jaki sposób zbieram informacje?

Dane te mogą być gromadzone, gdy nawiązujesz ze mną kontakt, np. podczas zapytania o ofertę, zlecania pracy czy korzystania z innych moich usług. Dane mogą być zbierane bezpośrednio od Ciebie lub, w przypadku, gdy wyraziłeś na to zgodę, od stron trzecich.

Poufność Twoich danych

Pragnę podkreślić, że nie ponoszę odpowiedzialności za ochronę prywatności danych przetwarzanych przez strony internetowe, które nie należą do mnie lub których nie zarządzam, nawet jeśli znajdują się na nich linki prowadzące do mojej strony.

Jak złożyć reklamację?

Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych lub nie jesteś zadowolony z mojej odpowiedzi na Twoje zapytanie, proszę o kontakt na adres: damian@klemann.pl. Każda skarga zostanie dokładnie zbadana, by upewnić się, że przestrzegane są właściwe procedury. Staram się odpowiedzieć na wszelkie uwagi w ciągu 15 dni roboczych od momentu ich otrzymania, choć czasami może to potrwać nieco dłużej. Jeżeli nadal nie jesteś zadowolony z mojej odpowiedzi, zachęcam do ponownego kontaktu.