Case Study: Współpraca z Gea Invest

Hej, witam wszystkich, zabiorę Wam teraz kilka minut życia! 😎

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wygląda praca nad stroną internetową? No, ja też nie, ale skoro już tu jesteście, pozwólcie, że opowiem Wam o moim ostatnim projekcie. 😏

Gea Invest, firma, która zdecydowała się na przeprojektowanie swojej strony internetowej, z jakiegoś powodu pomyślała, że jestem odpowiednią osobą do tego zadania. No cóż, kto by się spodziewał. 🤷‍♂️

Więc co zrobiłem na początek? Spotkałem się z nimi. Uwaga…PLOT TWIST, spotkania nie są tylko dla korporacji i ich niekończących się prezentacji PowerPoint. 🙄 Dalej, na podstawie tych spotkań, przygotowałem harmonogram prac i zidentyfikowałem kluczowe elementy, które powinny znaleźć się na stronie.

W kroku następnym, przygotowałem strukturę w dokumencie do weryfikacji oraz elementy, które powinny znaleźć się na stronie. I teraz Was zaskoczę…strona internetowa potrzebuje więcej niż tylko ładnych obrazków. 😮

Zrozumiałem, że projekt ma służyć różnym grupom docelowym, w tym przewoźnikom, którzy jeżdżą i oddają spedycję do firmy zewnętrznej, oraz administracji przewoźnika, która chce dodać dokumenty lub zapytać o płatność.

Więc co z tego wynika? Projekt dla Gea Invest pokazał, jak ważne jest zrozumienie potrzeb klienta i docelowej grupy użytkowników podczas projektowania strony internetowej. Więc przy takim projekcie, nie wystarczy tylko znać HTML i CSS, ale przygotować strategię UX czy pozyskania klienta z nieprzypadkowego odbiorcy, który znajdzie się na stronie. 🎯 A to tylko kilka punktów, którymi postanowiłem się z Wami podzielić.

⛔ Projekt przed znajdziecie tutaj (Tak, macie rację. Nie przygotowałem sobie ss wcześniej):
https://lnkd.in/d_F2_WA7

✅ Natomiast efekt naszej miesięcznej współpracy tutaj:
https://www.geainvest.com/

Cieszę się, że mogłem być częścią tego projektu i pomóc Gea Invest lepiej służyć swoim podwykonawcom. Dziękuję za zaufanie!

I tak, to prawda, jestem tak dobry, jak mówią. 😎

Zwiększ przychody swojej firmy

Umów się na 30-minutowe spotkanie online!

Co o tym myślisz?
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Autor wpisu:

Damian Klemann

Damian Klemann

Jestem ekspertem w zakresie marketingu cyfrowego, specjalizującym się w technologii oraz tworzeniu spersonalizowanych strategii dopasowanych do indywidualnych potrzeb i celów każdego klienta.